Soutěž fortell očima dětí

Soutěž fortell očima dětí

Autor článku: / Zvěřejněno: 9. dubna 2021
Protože se toho v této době až tak moc neděje a spousta rodičů si určitě láme hlavu s tím, jak zabavit své děti, vyhlásili jsme pro fortelláčata historicky první výtvarnou soutěž. Námětem uměleckých děl byl fortell ve všech podobách – představa, jak vlastně vypadá výroba a výrobní prostory, máma a táta na cestě do práce všemi dopravními prostředky, budova a okolí ve všech ročních obdobích, vzpomínka na firemní akci nebo fortelláček – rozhodně jsme nebránili múzám v rozletu. Rovněž výtvarné techniky nebyly nijak omezeny.

Děti soutěžily v různých věkových kategoriích o poukazy do knihkupectví či hračkářství a výherci speciálních kategorií „Nejmladší účastník“ a „Nejoriginálnější výtvor“ získali navíc něco sladkého. ☺ Všechny soutěžní práce stály opravdu za to! Z faktického hlediska nás nejvíce zaujalo, že tatínek Tomáše Šilara zřejmě někdy létá do práce helikoptérou. ☺

kategorie předškoláci

1. místo: Tomáš Šilar, 5 let – Tatínek na cestě do práce

Práce zhodnotila porota ve složení Hana Valentová (administrativní pracovnice – zástupce laické veřejnosti), Karel Pecháček (specialista 3D měření, ale hlavně výtvarník), Jiří Červinek (vývojový konstruktér – poradce, specialista na prostorové vidění).

kategorie 6–8 let

 

kategorie 9–12 let

kategorie 13–15 let

 

Děkujeme všem účastníkům soutěže a gratulujeme výhercům! ☺

Iva Červinková & Anežka Langrová

 

|2021-10-05T07:47:16+00:009. dubna 2021|